Otočení obrazu GitUp GIT2

Změna názvu WiFi a hesla GitUp kamery GIT1, GIT2

21.10.2016 2 komentáře TIPY A TRIKY

Vlastní nastavení z konfiguračního souboru GitUp GIT2 při aktualizaci Firmware

 

Vlastní hodnoty z konfiguračního souboru GitUp GIT2 při aktualizaci Firmware

Aktualizujete Firmware u kamery GitUp GIT2 a nebaví Vás kameru stále nastavovat z defaultního nastavení od výrobce? Máme pro Vás návod jak si nastavení uložit a jednoduchým nakopírováním vrátit do své kamery to VAŠE PRAVÉ NASTAVENÍ !

Výrobce GitUp opravdu progresivně vyvíjí nový Firmware pro kamery GitUp GIT2 s vylepšenými funkcemi a i novými funkcemi.

Bohužel po aktualizaci kamery novým Firmware nastává vždy defaultní nastavení od výrobce a vy si musíte kameru opět nastavovat dle své libosti.

Použitím konfiguračního souboru k aktualizaci nastavení, vám pomůžeme ušetřit čas obnovení nastavení, a dost Vám to pomůže pokud máte více kamer GitUp Git2 ke změně nastavení.

Zde je návod jak si své nastavení pomocí konfiguračního souboru uložíme :

1. Aktualizujte kameru pomocí Firmware 1.6 (beta).

2. Uložte soubor UICONFIG.BIN na SD kartu. (Tento soubor je s defaultním nastavením od výrobce)

default

3. Změny nastavení v souboru UICONFIG.BIN provedete otevřením tohoto souboru v textovém editoru (Wordpad / Poznámkový blok) na SD kartě – vyberte pouze hodnotu volby uvedené v „Git2 config.txt“ souboru (Vámi zvolené nastavení jednotlivých funkcí), přeneste do UICONFIG.BIN a uložte.

config

4. Zapněte kameru – bude se automaticky aktualizovat nastavení a soubor UICONFIG.BIN se automaticky smaže. Po aktualizaci se kamera spustí / automaticky se restartuje a zjistíte, že používate nové nastavení.

2 Responses to Vlastní nastavení z konfiguračního souboru GitUp GIT2 při aktualizaci Firmware

  1. Radim napsal:

    Dobrý den,
    bohužel se mi nedaří nastavit parametry podle konfiguračního souboru. Na kameře mám firmware 1.6 a po zkopírování uiconfig na paměťovou kartu se nic nezmění.

    • gitupkamery napsal:

      Dobrý den, pokud jen zkopírujete tento soubor UICONFIG.BIN tak se nic nezmění. Soubor je nastaven na defaultní nastavení výrobcem – musíte si tento soubor otevřít v PC třeba ve wordpad a hodnoty si upravit dle sebe viz tento článek bod číslo 3 ! V tomto souboru Git2 config.txt jsou všechny možnosti – musíte si nechat jen tu kterou chcete… tím myšleno zbylé odmazat a jednotlivé funkce překopírovat do defaultního souboru UICONFIG.BIN. Hezký den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *