3-Way nastavitelný držák 3v1

Ochranné rámečky pro kamery GitUp, GoPro

28.6.2016 Comments (0) PŘÍSLUŠENSTVÍ

Selfie mánie pro tvoji kameru

Žijeme v době, která propadla „selfie mánii“ a vymoženostem s tím spojeným. No a přoč ne! Když jsme někde sami, nemáme samospoušť, nedá se nikam položit kamera nebo mobil, tak si prostě uděláme „selfiečko“. Díky moderní technice v podobě monopodů, různých držáků, stativů  a selfie tyčí si můžeme „prodloužit“ ruku a zabrat více prostoru okolo nás. Představíme vám 3 nejlepší pomocníky.

 

Teleskopický monopod 29-95 cm

Černý, elegantní, praktický, spolehlivý, stabilní a bezpečný – to je tento monopod pro vaši kameru.
Tento teleskopický monopod
poskytuje pevné a bezpečné uchycení kamery, díky čemuž jej můžete využít i v extrémních podmínkách.

IMG_7967

 

Nemusíte se bát, že by kamera nebyla dostatečně upevněna, že by proklouzla a dokonce spadla. Kameru uchytí šroub 1/4″, který je otočný o 360 stupňů. Monopod je zakončen silným plastovým kloubem s možností aretace. Hlava monopodu se dá navíc zajistit šroubem.

 

IMG_7968

 

Monopod disponuje kvalitním a bitelným materiálem, který zaručuje dlouhou živonost. Rukojeť je vyrobena z hutné, pevné a hladké pěny, díky které tyč nebude prokluzovat. Pěna nasaje možnou vlhkost, a tak zůstane pevně v dlani.

 

IMG_7970

 

Manipulace je jednoduchá. Stačí jemně otočit a vytáhnout výsuvnou část směrem nahoru. Pro zakotvení v prodloužené délce opět otočíte do původní polohy. Složená délka této tyče je 29cm a prodloužený rozměr je 95cm. Složená tyč se hravě vydá do batohu či tašky na cesty.

 

IMG_7969

 

 

 

Teleskopický monopod 20-50 cm

„Malej ale šikovnej“ – to je selfie tyč s maximálním roztáhnutím rukojeti 50cm. Říkáte si, že je to málo? Kdepak, bohatě to stačí! Tento menší monopod je ideální volbou do tašky, kabelky nebo batohu všude na vašich každodenních cestách. Nikdy nevíte, kdy jej budete potřebovat a věřte, že štěstí přeje přípraveným!

 

IMG_7971

 

I tento monopod disponuje velmi kvalitním materiálem, který zajistí vaší kameře pevné ukotvení, stabilitu, stabilitu obrazu a bezpečí. Díky pěnové rukojeti vám monopod nikdy neproklouzne. Hutná pěna nasaje přebytečnou vlhkost v dlani a tím zajistí bezpečné uchycení. Nechybí ani bezpečností poutko na zápěstí, díky kterému to všechno ještě „posichrujete“.

 

IMG_7973

 

Kameru uchytí šroub 1/4″, který je otočný o 360 stupňů. Monopod je zakončen silným plastovým kloubem s možností aretace. Hlava monopodu se dá navíc zajistit šroubem. Rukojeť se dá roztáhnout o 3 prodlužující články. Složená délka tyče je 20 cm a maximální délka se pohybuje okolo 50 cm.

 

IMG_7972

 

 

Teleskopický monopod 3v1

Tato selfie tyč poskytuje nejdelší roztáhnutí rukojeti z těchto 3 představených monopodů  – až 110 cm. Jedná se o základní monopod, který můžete využít na váš mobilní telefon, akční kameru nebo kompakt. Je to náš „všeuměl“ . Díky jeho univerzální využitelnosti nesmí chybět na vašich cestách. Snadno jej složíte do tašky, kabelky i příručního zavazadla na palubu letadla.

 

IMG_7976

IMG_7977

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *