CPL filtry pro akční kamery GitUp ( GoPro )

Selfie mánie pro tvoji kameru

21.6.2016 Comments (0) PŘÍSLUŠENSTVÍ

3-Way nastavitelný držák 3v1

Hledáte-li pro svoji akční kameru vychytávky a pomocníky, které by zpříjemnily její používání, obsluhu a celkově potěšení ze snímků, tak pro vás něco máme. 3-WAY nastavitelný držák je opravdová vychytávka, která vás potěší hned 3 možnými způsoby využití.

 

Fotoaparát s rukojetí

K čemu je dobrý fotoaparát s rukojetí? Nevíte? Rukojeť je praktický doplněk, který vám zpříjemní manipulaci s kamerou, dodá stabilitu uchopení, stabilitu obrazu, pevnost a bezpečí. Pořizování videií a fotografií bude hned lehčí a příjemnější.

IMG_7958

 

 

Selfie tyč (výložník)

Bez selfie tyče se prostě neobejdeme, ruku na srdce! Díky vyklápěcím a polohovacím ramenům si nastavíte úhel na pořizování snímku přesně dle svých potřeb a požadavků. Při rozevírání stativu nezapomeňte stlačit boční tlačitko, které zabraňuje nežádoucímu rozevírání vyklápěcích ramen.

IMG_7960

 

 

Stativ

Perfektní vychytávkou u této „hračky“ je skrytý stativ uvnitř rukojeti. Stačí odšroubovat spodní díl rukojeti a vytáhnout stativ. Ten můžete našroubovat zpátky na držák nebo jej využít zcela samostatně.

IMG_7964

 

nmnb

 

 

 

 

 

Materiál držáku je velmi kvalitní. Díky pogumované rukojeti držák neprokluzuje a je příjemný na držení. Nechybí ani bezpečnostní očko na ruku v případě upuštění držáku. Délka při maximálním rozpětí ramen je okolo 50cm, složený stav má délku 19cm.

 

_vyr_1441

_vyrp16_1447

 

Nejedná se o žádnou „fórovou“ selfie tyč. 3 Way je špičkový držák, který právem patří do moderní rodiny GitUp akčních kamer.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *