Dálkové ovládání sportovní kamery? Skvělá vychytávka na cesty!

TOP 3 vychytávky pro akční kamery. Zapojíte i svého...

30.5.2016 Comments (0) PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pouzdro na akční kameru – měj vše po kupě!

Měj vše hezky po kupě v GitUp pouzdru!

IMG_7865

 

Chceš své akční kameře dopřát maximální komfort a především bezpečí? Chceš mít všechno vybavení hezky po kupě a vydat se s ním bez problému na cesty? Není nic jednoduššího než do své „akční rodinky“ pořídit nového člena rodiny v podobě praktického pouzdra. Podívej se s námi z čeho můžeš vybírat!

 

Velké pouzdro – „Velikán“

Nejvetší pouzdro pro outdoorové kamery v sobě ukrývá dostatek prostoru pro všechny technické vychytávky. Kvalitní a velmi odolný materiál je naprosto nenáročný na údržbu, nešpiní se a je jednoduše stíratelný. Pouzdro je na klasický dvojzip a nabízí v sobě hlavní prostor s praktickou přihrádkou.IMG_7844

 

Díky svým rozměrům 32,5 x 21,7 x 6,5 cm poskytuje dostatek místa pro akční kameru s příslušenstvím i vaše osobní věci. Pouzdro jsme navíc vybavili praktickým poutkem, které z něj tak navíc dělá velmi elegantní doplněk. Takže hurá na cesty!

 

IMG_7849

 

 

Střední pouzdro – „Střední mástr“

Střední pouzdro na akční kameru nabízí rozměry 22,5 x 17,5 x 6,7 cm. Opět disponuje stejným odolným materiálem a vnitřním prostorem jako jeho táta „Velikán“. Všechna pouzdra jsou vyplněny pěnou tak, aby dokonale ochránila kameru před škrábanci, otlačením nebo zničením.

IMG_7850

 

Střední pouzdro Army pro akční kamery jsme navíc oblékli i do trendy maskáčového kabátu. Perfektně splyne s okolím a vypadá opravdu stylově.

 

IMG_7857

 

 

Malé pouzdro – „Malý šikula“

I přes rozměry 17,2 x 12,3 x 6,9 cm nabízí malé pouzdro pro akční kameru dostatek prostoru. Tento „Malý šikula“ je ideální volbou v tom případě, pokud vaše akční rodina ještě není moc rozrostlá nebo na cesty nepotřebujete všechny své vychytávky a stačí vám je zabalit pouze do malého praktického pouzdra.

IMG_7870

 

Oproti předešlým pouzdrům nedisponuje úchytem do ruky. Díky svým rozměrum jej lehce vložíte do batohu nebo tašky. Všechna pouzdra disponují vnitřním pěnovým „organizérem“. Pokud však nemáte přesně to příslušenství, které v něm je naznačené, nebo jej prostě nechcete používat, stačí ho lehce vyndat. Vznikne tak jeden velký prostor.

 

IMG_7871

 

 

Mini pouzdro – „Kapsář“

Nejmenším členem akční rodiny je mini pouzdro na outdoorovou kameru. Pro jeho rozměry 8 x 6 x 2,5 cm se vejde klidně i do kapsy. Rozhodně smysl pouzdra nepodceňujte, vejde se do něj kamera spolu s pouzdrem i spoustu drobnějšího příslušenství.

IMG_7872  IMG_7874

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Porovnání všech velikostí pouzder velké, střední, malé a mini

IMG_7875

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *