GitUp kamera – zábavný parťák na cyklistiku

Pouzdro na akční kameru – měj vše po kupě!

29.5.2016 Comments (0) PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dálkové ovládání sportovní kamery? Skvělá vychytávka na cesty!

IMG_20160622_161219

Outdoorové GitUp kamery patří jednoznačně k „nejvymazlenějším“ elektronickým vymoženostem na trhu. To nejen kvůli jejich preciznímu zpracování, skvělému podání obrazu a všestranné využitelnosti, ale také díky tomu, že nabízí nadupanou nabídku doplňkového příslušenství. Držáky, nabíječky, stativy, atd? Ano, ale taky ještě mnohem víc! GitUp kamery přichází s propracovaným dálkovým ovládáním.

 

Hodinky nebo ovládání?

Jako první věc, která vás příjemně překvapí je vzhled dálkového ovládání. Co může být asi překvapujícího na dálkovém ovládání, že? No, u nás jsme tuhle hračku vyladili do designu připomínající stylové hodinky.

 

dalkove ovladani kamery

 

Neskrývá se v tom však pouze módní záležitost, ale jde především o praktičnost. Běžné dálkové ovládání je většinou malý čtvereček, který musíte nosit po kapsách a neustále dávat pozor, abyste jej neztratili. GitUp dálkové ovládání budete mít jednoduše stále na očích a bezpečně na své ruce.

 

dalkove ovladani sportovni kamery dalkovy ovladac kamery

 

Fotky kdykoliv a kdekoliv

Díky tomu, že dálkové ovládání budete mít neustále u sebe, tak můžete fotky a videa dělat prakticky kdykoliv a kdekoliv. Pokud bude vaše GitUp kamera připevněna na helmě, řidítkách nebo třeba hrudním páse, stačí pouze zmáčknout hodinky. Nemusíte kvůli tomu zastavovat a jednoduše pálíte jednu fotku za druhou.

 

dalkove ovladani k nataceni

 

„Selfíčkám“ odzvonilo

Jasně, určitě na selfie fotky nezanevřete napořád, ale hezčí fotka a videa jsou prostě z delší vzdálenosti. Nemusí vás už ani otravovat samospoušť, kdy nastavíte kameru a do 10 sekund se musíte správně naštelovat. Tohle vše dálkové ovládání GitUp vyřeší.

 

Vlastnosti

Dálkové ovládání obsahuje 4 tlačítka:

–        tlačítko video

–        tlačítko snímání

–        tlačítko WiFi

–        tlačítko Vypnutí kamery

 

dalkove ovladani na ruku

 

Hmotnost produktu: 0,030 kg

Rozměry: 6 x 4 x 4 cm

 

Hlavní funkce:

–        ovládání lze používat až do vzdálenosti 7m

–        vodotěsnost 3m

–        možnost nahrávání videa i pořizování fotografií

–        vestavěná lithiová baterie CR2032

 

Hodinky jsou vyrobeny ze silikonu a polyesteru, jsou velmi pohodlné na nošení. Díky příjemnému materiálu nevznikne na kůži nepříjemné odření. Ultra lehký materiál poskytuje pocit, že na ruce vlastně ani nic nemáte. To je super ne?

 

Návod, jak spárovat dálkové ovládání s kamerou a více informací naleznete ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *