Recenze akční kamery GitUp GIT2

Obsah balení kamery GitUp GIT2 PRO v praxi

27.5.2016 Comments (0) RECENZE

360˚kamera – zabere celý svět kolem Vás

Vypouštíme do světa doslova naprostou „bombu“! Jedná se 360˚ kameru Amköv. Tahle vychytávka dokáže v jediném momentu zabrat celý svět kolem vás. Konečně můžete zachytit zážitky kompletní – neořezané.

 

IMG_7796

 

Také vás při pořizování fotek a jejich následném prohlížení mrzí nebo dokonce rozčiluje, že se do záběru nevešlo prostě vše? Chcete zachytit jedinečný okamžik v celém kontextu, ale nejde to? 360˚ kamera Amköv je řešení, které hledáte. Propracovaný design, špičkové zpracování, 8 MP obrazový snímač, stabilizace obrazu nebo WiFi patří k hlavním přednostem této technické dokonalosti.

 

IMG_7809

 

Jedna vychytávka za druhou

Akční kamera Amköv je nadupaná vymoženostmi, které vám zpříjemní její ovládání a především vám poskytnou naprosto autentické, přesné záběry. Akční kamera ja vybavena snímáčem CMOS s 8MP obrazovým snímačem. Dále je vybavena čipsetem Sunplus 6350, který zachycuje 360˚ videa v 1440p a 1080p.

Přesný obraz za každé situace

Automatická stabilizace obrazu je zde samozřejmostí.  Nebojte se roztřepeného nebo rozmazaného obrazu, se kterým byste se mohli setkat u nekvalitních a levnějších variant 360˚ kamer.  S kamerou Amköv získáte špičkový záběr i za nepříznivých podmínek.

Další vychytávkou je 0,96 palcový display, který vám sdělí užiteč né informace – délka snímku, stav baterie, datum, čas a další. Snímky se ukládají na paměťovou kartu microSD.

Ovládání v live-náhledu

Kamera disponuje WiFi, která vám umožní ovládání v live náhledu videa s vaší iOS nebo Android aplikací. Jednoduše se stačí připojit, spárovat, natočit a jedete LIVE! Vše je neuvěřitelně přehledné, jednoduché. Užívejte si své zážitky a dobroružství v 360˚.

Snímejte v 360˚ při jakékoliv aktivitě

Kameru Amköv můžete připevnit v podstatě na cokoliv. V balení naleznete silikonové pouzdro, které se „přicucne“ téměř všude – na sklo, plast, telefon, na váš skate a další. Nebojte, drží opravdu „festovně“.

 

IMG_7812  IMG_7814  IMG_7817

 

 

 

 

 

 

 

Nechybí držák na kolo, kdy kameru připevníte na řidítka a jedete! Abyste vaši kameru ochránili, stačí nasadit transparentní ochranné pouzdro. Díky šikovné základně upevníte kameru prostě všude. V balení nechybí ani praktické pouzdro. Dokoupit si můžete také vodotěsné pouzdro. Fotky pod vodou tak dostanou zcela nový rozměr!

 

IMG_7818

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *